300-520 Oude boeken 17de, 18de en 19de eeuw

kavel: 390
Jacob Cats
-Ouderdom, Buyten-Leven, en Hof-Gedachten op Sorgh-Vliet. Amsterdam, Jan Jacobsz. Schipper, 1656. Samengebonden met: Koninklyke Herderin Aspasia, Blyeyndig-Spel, vertoont op d'Amsterdamse Schouburg 1655. Idem + Afbeeldinge van 't Huwelyck, en 't geen daer omtrent is, onder de gedaente van een Fuyck. Idem. + Dootkiste voor de levendige of Sinne-Beelden uyt Godes Woordt. -

verkocht € 180.00
kavel: 392
[Religie] Thesaurus sacrorum rituum
-seu commentaria in rubricas missalis et breviarii Romani (...). Bartholomaeo Gavanto Mediol. Tomus primus & secundus. Antwerpen, ex officina Plantiniana, 1634. 2 delen in 1 band. (49),337,(30),358,(1) pp. Perkament, titel op rug, twee titelbladen in rood en zwart en met drukkersmerk, 8vo.-
€ 125 - € 250
kavel: 393
[Wiskunde] Nouveau cours de mathématique
-a l'usage de l'artillerie et du genie (...). Nouvelle edition, corrigée & considérablement augmentée. Par M. Belidor. Paris, Nyon, 1757. XXXII,(2),656 pp. Leer met vergulde en geribde rug, titel met vignet, 34 uitslaande gegraveerde platen, leeslint, 4to. -
€ 180 - € 250
kavel: 394
[Miniatuur] Les cinq codes français en miniature
-Les cinq codes français en miniature (...). Réunis en un seul volume. Amsterdam, Sl. Delachaux, z.j. (1813). (2),993 pp. Verguld en versierd leer, sneden in blauw, wit en rood, leeslint, 48mo. In oorspronkelijk leren foudraal aan binnenzijde bekleed met gemarmerd karton.-

verkocht € 160.00
kavel: 395
The Invasion of the Crimea
-its origin, and an account of its progress down to the death of Lord Raglan. By Alexander William Kinglake. Edinburgh/London, William Blackwood and Sons, 1863-1887. 8 delen. Uniform verguld rood halfleer met gemarmerde platten en sneden, geribde rug, 8vo.-

verkocht € 200.00
kavel: 396
Diverse werken met gedichten, gezangen enz.
-W. Sluiters Eenzaam Buitenleven. Amsterdam, Gerrit Bos, 1728 + Eybergsche Sang-Lust. Willem Sluiter. Amsterdam, Gysbert de Groot, 1731 + Belisarius. Marmontel. Amsterdam, Pieter Meijer, 1768 + Gedichten van Mr. M.C. van Hall. Amsterdam, Johannes van der Hey, 1818 + De CL Psalmen des Propheten Davids. Petrum Dathenum. Dordrecht, Hendrik en Jacob Keur, 1679 en 2 andere.-

verkocht € 220.00
kavel: 397
[Militaria] Historia della Guerre
-del Conte Galeazzo Gualdo Priorato. [Venezia, 1641]. Klein 4to, flexibel perkament, franse titel, (6),(24),466 pp.; titel ontbreekt, band met besch.; verder goed ex.-

verkocht € 90.00
kavel: 398
[Rechten] Tractaet van Grondt Proceduren
-ofte van de uytwerckinghe van de Actie Hypothecaire, verdeelt in acht deelen. Peeter Cuypers, opgemaeckt en vermeerdert met additien door Guillam Cuypers. Mechelen, Jan Jaye, 1681. Tweede druk.-

verkocht € 110.00
kavel: 399
Oeuvres de Plutarque
-Les Vies des Hommes Illustres [12 delen] gevolgd door Oeuvres Morales [5 delen]; Oeuvres Mêlées [5 delen] en Les Vies de plus illustres Philosophes de l'Antiquité [2 delen]. Totaal 24 delen, uniform gebonden, leer, titel op rug in rood en goudopdruk. De eerste 22 delen bij Jean Baptiste Cussac, Paris, 1883-87; de laatste 2 bij Richard, Paris, 1796.-

verkocht € 120.00
kavel: 400
[Botanie] Pomologia, dat is beschryvingen en afbeeldingen
-van de beste zoorten van Appels en Peeren, welke in Neder- en Hoog-Duitschland, Frankryk, Engeland en elders geagt zyn, en tot dien einde gecultiveert worden. Johann Hermann Knoop, Leeuwarden, A. Ferwerda en G. Tresling, [1790] + Fructologia of beschryving der vrugtboomen en vrugten + Dendrologia of beschryving der Plantagiegewassen. 3 delen in een band. Kl. folio, in 20ste-eeuwse kunstlederen band met geribde rug, in cassette. 36,(2),69,(2),87,(4) pp. compleet met alle 39 (VIII,XII,XIX) handgekleurde kopergravures in het eerste en tweede deel. De platen in mooi coloriet, zowel tekst als platen helder van kleur.-

verkocht € 650.00