300-520 Oude boeken 17de, 18de en 19de eeuw

kavel: 421
Faust's Leben, Thaten und Höllenfahrt
-In fünf Büchern. Zweite verbesserte und vermehrte Ausgabe. [Door Friedrich Maximilian Klinger]. St. Petersburg, z.u., 1794. (4),411 pp., titel met ovaal portret, 6 volpagina kopergravures, later handversierd karton met vergulde titel op marokijnen titelschildje.-

verkocht € 140.00
kavel: 422
[Prijsband Amsterdam] Historiae Romanae + Historisch Polityke Werken
-Historiae Romanae Liber I, II, C. Velleius Paterculus. S. en J. Luchtmans, Leiden, 1779 (Venetië, 1571). 1360 pp., 4to. Perkamenten prijsband van Amsterdam met goudopdruk van het wapen van Amsterdam op voor- en achterplat.-

verkocht € 110.00
kavel: 423
[Romeinse/ Griekse geschiedenis] De Heilige Stryden
-ofte Verhandelinge Vande Strijdperken en Loopbanen der Grieken en Romeinen, Jacobus Lidius. Reynier van Doesburg, Rotterdam, 1703. -

verkocht € 120.00
kavel: 424
Decii Junii Juvenalis Aquinatis Satyrae
-Decem et Sex. Auli Persii Flacii, Satyrae Sex. Carolus Whittingham, London, 1845.-

verkocht € 70.00
kavel: 425
[Fictieve reizen] Sir John Mandeville
-De wonderlyke reize van Jan Mandevyl. Beschryvende eerst de reize en geschiedenisze van den H. Lande van Beloften, te voet, te paard of ter zee (...) Daar na de gestaltenisze ende gelegendheid van den zelven landen van Egipten, Syrien, beide Arabien (...). Amsterdam, Abraham Cornelis, [ca. 1760-1780].-
€ 80 - € 160
kavel: 426
Antiquitates Belgicae of Nederlandsche Oudtheden
-Zijnde d'Eerste Opkomst van Holland, Zeeland, 'tSticht Utrecht, Overyzel, Vriesland, Braband, Vlaanderen, enz. [Van Alkemade]. Amsterdam, Jacob van Royen, 1701. Kl. 8vo, leer, titel op rug met goudopdruk, geïll. frontispice met titel, titel met vignetje, (10),224 pp. + bladwijzer. Compleet met uitslaand kaartje en talrijke gravures, meest over de volle pagina, sommige binnen de tekst, alle in kopergravure; rug met kl. besch., naam op schutblad. Goed ex.-
€ 70 - € 120
kavel: 427
Afbeelding der Hertstogten
-of middelen om dezelve volkomen te leeren afteekenen. Le Brun. [Vert.] F. de Kaarsgieter. Amsterdam, Francois vander Plaats, 1703. Klein 8vo, half linnen, geïll. frontispice door P. Sluyter naar J. Goeree, titel met vignet.-

verkocht € 140.00
kavel: 428
[Vuurwerk] Pyrotechny; or the Art of Making Fireworks
-at Little Cost and with Complete Safety, and Cleanliness with One Hundred and Twenty Four Illustrations of Forms and Diagrams for Manufacture and Exhibition. Practicus = [D.T. Moore]. London, Ward Lock and Tyler, [1873].-
€ 400 - € 600
kavel: 429
[Vuurwerk] Handleiding tot het ontsteken en prijs-courant
-van Land-, Water- en Salon-Vuurwerk, verkrijgbaar bij Merkelbach en Co. Amsterdam, [1892]. 8vo, brochure, titel en illustratie op voorkant omslag, advertentie op achterkant, 61,(1) pp., talrijke afbeeldingen in de tekst; mee-ingebonden een prijs-courant van Illuminatie-Artikelen op roze dubbelblad. Omslag met beschermfolie.-

verkocht € 210.00
kavel: 430
Baden Powell Sr.
-Essays on the spirit of the inductive philosophy, the unity of worlds and the philosophy of creation. Baden Powell. London, Longman, Brown and Longmans, 1855.-
€ 60 - € 120