300-520 Oude boeken 17de, 18de en 19de eeuw

kavel: 452
Alle de Wercken van den Heere Jacob Cats
-Waar in het twee-en-tachtig jaarig leeven des dichters; beneffens deszelfs Slaapeloose Nachten met printverbeeldingen verrijkt. [2 delen]. Amsterdam/ Den Haag, Johannes Ratelband/ Weduwe Jan van Heekeren [et al.], 1726.-

verkocht € 120.00
kavel: 453
[Dermatologie] Die Syphilis der Haut und der angenzenden Schleimhäute. Dr. M. Kaposi
-mit 142 Figuren in 76 chromilithografierten Tafeln und 13 Holzschnitten. Dr. Carl Heitzmann. In drei Abtheilungen. Wien, Wilhelm Braumüller, 1883.-

verkocht € 70.00
kavel: 454
[Friesland. Misdruk] Martini Hamconii Frisia,
-seu De viris rebusque Frisiae illustribus libri duo. Franeker, I. Lamrinck en J. Starter, 1620, (18),127 [= 131],4 bladen, titel gedrukt in rood en zwart, met gegraveerd portret en houtsnede wapenschilden op beide zijden van de titel, voorts met 53 gegraveerde portretten ten voeten uit, contemporain perkament, klein 4to.-

verkocht € 130.00
kavel: 455
[Friesland] Vier diverse items: (1) Convoluut met 7 titels,
-alle over/ in de Friese taal en uitgegeven in Friesland, 1824-1849, eenvoudig iets later halflinnen (iets los in de band, linnen met scheurtjes).-

verkocht € 70.00
kavel: 456
[Friesland] Zes titels in drie banden: (1) It aade Friesche Terp
-of Kronyk der Geschiedenissen van de vrye Friesen; In hun Oorsprong, Opkomst, en Voortgang; als mede in derzelver Landbestiering, Wapenhandel, Krygsdaaden, Weetenschappen, Vreemde Voorvallen, Yver voor de Vryheid, Afgodery, Godsdienst en Landstreek (...) beginnende met den jaare 313 voor de geboorte van Christus, tot den jaare 1677. [Door Johannes Hilarides]. Tweden Druk (...). Haarlem, J. Marshoorn, 1743, 341,(1) p., contemporain halfleer met vergulde, geribde rug, klein 8vo (bandje met wat slijtage).-

verkocht € 80.00
kavel: 457
Dictionnaire de la langue françoise, ancienne et moderne, de Pierre Richelet
-Nouvelle edition. Augmentée d'un très-grand nombre d'articles. Lyon, les Freres Duplain, 175. 3 delen in 3 banden. Folio, 803 pp., 787 pp. et 907 pp. In halfleer met geribde rug. Goede set.-

verkocht € 125.00
kavel: 458
[Prijsband] Caji Plinii Caecilii Secundi Panegyricus
-cum notis integris (...) et selectis aliorum, curante Joanne Arntzenio. Accedit Joannis Masson Vita Plinii, editio tertia auctior. Amsterdam, Janssonio Waesbergios, 1738. (21),XCII,469 pp. + index, rijk verguld en versierd leer met op beide platten identitiek wapen met spreuk 'sic itur ad astra', geribde en vergulde rug met titelschildje, gegraveerd frontispice door W. Jongman, titel gedrukt in rood en zwart, 4to.-

verkocht € 70.00
kavel: 459
Aristophanis comoediae
-cum scholiis et varietate lectionis. Recensuit Immanuel Bekkerus. Vol. I-V. Londini, sumtibus Whittaker, Treacher, et Arnot, 1829. 5 delen, XV,620,XCVI,(1); 413; 635; 434; 616 pp., uniform leer, platten met vergulde omlijning, geribde, vergulde en versierde rug met titelschildjes, gemarmerde schutbladen, alle sneden verguld, 4to. -

verkocht € 70.00
kavel: 460
Drie vertaalde titels: (1) Christologia, of een verklaring van de heerlikke verborgentheyt
-van Christus, God en mensch, met aanwijsing van de oneyndige wijsheyt, liefde en kracht Gods in het bestellen ende uytvinden desselfs. Door Johannes Owen (...) vertaalt door Salomon Bor, predikant ter Aa. Utrecht, F. Halma, 1686, (64),429,(3) p., contemporain perkament, klein 8vo.-

verkocht € 90.00
kavel: 461
Drie titels in perkament gebonden: (1) Het kortbegrip [sic] der Christelike religie,
-Voor die sig willen begeven tot des Heeren Heilig Avondmaal (...). Verklaard door Joan vanden Honert, T.H. Soon, Professor en Predikant te Leiden (...). Leiden, S. Luchtmans, 1743, (12),384,(2) p., contemporain perkament, klein 8vo (minimale defectjes).-

verkocht € 110.00