300-520 Oude boeken 17de, 18de en 19de eeuw

kavel: 508
De Cleyne Sandt-Berch
-H. Thombergius (Herboldus). Pieter Pieters, Franeker, 1649. 464 pp., 8vo, perkamenten kaft met zwartleren titelschild met titel in goudopdruk op de rug.-

verkocht € 120.00
kavel: 509
H.L Spiegels Hert-Spiegel en andere zede-schriften
-H.L. Spiegel. Andries van Damme, Amsterdam, 1723. Met 13 gravures door J. Goeree, o.a. frontispice, portret en twee uitvouwbare platen. Daarnaast een titelgravure bij elk nieuw boekdeel, 8 stuks.-
€ 70 - € 120
kavel: 510
[Ichthyologie] Tableau Encyclopédique et Méthodique des trois règnes de la Nature,
-Dédié et présenté a M. Necker, Ministre d'Etat, & Directeur Général des Finances. Ichthyologie. M. l'Abbé Bonnaterre. Paris, Panckoucke, 1788. 4to, half-linnen, titel op rug in rood en goudopdruk, gemarmerde schutbladen, LVI,215 pp. en compleet met 102 platen over de volle pagina (A, B, 1-100) in kopergravure door Benard.-
€ 750 - € 1500
kavel: 511
[Runderen. Tekstdeel en platendeel] (1) Les Races Bovines au Concours
-Universel Agricole de Paris en 1856. Emile Baudement. Paris, Imprimerie Impériale, 1861-62. Oblong groot folio (36 x 50 cm.), half-leer, titel op rug in goudopdruk, gemarmerde schutbladen, franse titel en titel met vignet, (2),LXXIV,(2) pp. en 5 gekleurde staalgravures. (2) Idem. 5 tussenbladen en compleet met 87 afbeeldingen van Europese runderrassen.-

verkocht € 1600.00
kavel: 512
Flores Seraphici Ex Amoenis Annalium Hortis
-Adm. R.P.F. Zachariae Boverij Ord. FF Minorum. S. Francisci Capucinorum Definitoris Generalis collecti sive Icones Vitae et Gesta Virorum Illustrium (...). Auctore R.P.F. Carolo de Aremberg. Keulen, Constantin Munich, 1642.-
€ 2000 - € 3000
kavel: 513
Nederlandsche Herault, of Adelik Toneel
-Thomas de Rouk. Jacob Volckertsz, Amsterdam, 1672. 2 delen samengebonden (1) 392 pp. + (2) 56 pp. Rijk voorzien van illustraties en geïllustreerde initialen in houtblokdruk en 10 gravures, waaronder titelgravure.-
€ 400 - € 600
kavel: 514
[Genealogie en heraldiek. De Rouck] Bijzonder exemplaar: Den Nederlandtschen herauld,
-ofte Tractaet van wapenen en politycken adel, door Thomas de Rouck. Gedrukt te Leiden door Willem Christens vander Boxe voor Jan Janssen te Amsterdam, 1645, twee delen in één band, (20),370; (2),56 p., met vele gegraveerde en houtgesneden illustraties, contemporain gespikkeld, gepolijst en verguld kalfsleer, geribde, vergulde rug, resten van bindlinten, folio.-
€ 250 - € 500
kavel: 515
[Boekband] Boekbandje van bruin geitenleer, geheel overdekt met vergulde Franse lelies,
-alle sneden verguld, Frankrijk, 2de helft 17de eeuw, 12mo formaat.-

verkocht € 150.00
kavel: 516
[Kranten] L'Oracle. (Journal du département de la Dyle). Convoluut met 193 nummers,
-Brussel, 20 juni 1808 tot 24 augustus 1817, elk nummer 4 p., gebonden in halflinnen met gemarmerde platten en rug, marokijnen rugschildje, 4to.-
€ 250 - € 500
kavel: 517
[Spreekwoorden] Twee titels in drie banden: (1) De oorsprong en uitlegging
-van dagelijks gebruikte Nederduitsche spreekwoorden, opgeheldert tot grondig verstand der Vaderlandsche Moedertaal. Hier zyn bygevoegt [in deel 2] Natuurlyke voortekenen van allerlei weder. En De school van Salerno. Door Carolus Tuinman. Middelburg, Michiel Schryver, 1726-1727, 7 hoofddelen in 2 banden (de hoofddelen 374 en 248 p.), deel 1 met gegraveerd frontispiece door La Cave, beide delen met gegraveerd titelvignet, contemporain perkament (deel 1 blindgestempeld), 4to (hier en daar wat roestvlekkig/ gebruind).-

verkocht € 120.00