300-520 Oude boeken 17de, 18de en 19de eeuw

kavel: 518
[Schoolprijsbanden] 5 titels in 6 banden, diverse 8vo formaten: (1) Prijsband Den Haag,
-rijk verguld vol perkament, over Cornelii Nepotis vitae excellentorum imperatorum (...) (Leiden, 1734, gegraveerd frontispiece; platten kromgetrokken).-

verkocht € 90.00
kavel: 519
[Klassieken] Vier titels: (1) De schimpdichten van D. Junius Juvenalis
-en Aulus Persius Flaccus. In 't Neerduyts vertaeld door Abraham Valentijn. Leiden, J. vander Linde, 1682, (12),288 p., met gegraveerd frontispiece, contemporain blindgestempeld perkament, 12mo.-

verkocht € 90.00
kavel: 520
[Knoop] Beschouwende en werkdadige Hovenier-Konst
-Of inleiding tot de waare oeffening der planten. Waarin aangewezen word. Al 't gene een Hovenier en aan andere Tuin-oeffenaars diensig en nodig zyn kan te weeten (...) Dienende verders sowel voor de Veldt- als Tuin-oeffenaars. Johann Hermann Knoop. Leeuwarden, Abraham Ferwerda, 1753.-

verkocht € 1200.00