234-499 Oude Boeken - Varia en Klassieke literatuur

veiling / 21 oktober 2014
kavel: 304
[Architectuur] Le Vignole Moderne
-Ou Traité élémentaire d'Architecture, Paris, Chez Jean, [1781].-
€ 80 - € 160
kavel: 305
[Architectuur] Règles des Cinq Ordres d'Architecture
-par Jacques Barozzio de Vignole avec l'Ordre Francois et un petit Traité de la Coupe des Pierres de Charpente, de Menuiserie, et Serrurerie. Paris, Chez Jean, [1780].-

verkocht € 80.00
kavel: 306
Alfabetische lijst der boekdrukkers, boekverkoopers en uitgevers
-in Noord-Nederland sedert de uitvinding van de boekdrukkunst tot de aanvang der negentiende eeuw door A.M. Ledeboer (Ledebur), Utrecht, Beijers, 1876.-

verkocht € 200.00
kavel: 307
Het Nieuwe Testament,
-of alle boeken des nieuwen verbonds onzes Heeren Jezus Christus, uit de Grieksche taal in onze Nederlandsche taal getrouwelijk overgezet, op last van de hoog. -mog. Heeren Staten Generaal der Vereenigde Nederlanden, en volgens een besluit van de Synode Nationaal, gehouden in Dordrecht, in de jaren 1618 en 1619, en bijgebonden: Het Boek der Psalmen, nevens de gezangen, bij de Hervormde Kerk van Nederland in gebruik, door last van de hoog mogende Heeren Staten Generaal der Vereenigde Nederlanden, uit de drie berijmingen, in het jaar 1773 gekozen, met de noodige daarin gemaakte veranderingen, Ingerigt overeenkomstig de thans meest gebruikelijke taal en spelling, Amsterdam: Nederlandsche Bijbel-Compagnie, 1875. -
€ 50 - € 100
kavel: 308
[Vogels] Buffon. Oiseaux I. et II.
-Oeuvres completes de Buffon avec des extraits de Daubenton et la classification de Cuvier, Tome cinquieme et sixieme, Oiseaux I. et II. Paris, Furne et Cie., 1853.-

verkocht € 65.00
kavel: 309
[Reisdagboek] Reize van den jongen Anacharsis door Griekenland.
-Uit het Fransch van den Abt Barthelemij door M. Stuart. [10 delen]. Amsterdam, Johannes Allart, 1794.-

verkocht € 110.00
kavel: 310
[Geneeskunde] Pharmacopoea Svecica
-Convoluut van 3 werken in 1 band. Una cum Pharmacopoea Pauperum Holmensi. Editio quarta emendata. Lipsiae, apud M. Swederum 1787. + Pharmacopoeia Pauperum, in usum Nosocomii regii Endinburgensis, Francof. et Lipsiae, in officina Fleischeriana, 1762 + Pharmacopoea Pauperum in usum Instituti Clinici Hamburgensis edita a Societate medica. 2e dr., Hamburg, Chr. Herold. Viduae, 1785. 183; 76;48 pp. 8vo, in halfleer. -
€ 75 - € 150
kavel: 311
[Scheepvaart] Afbeeldingen van Schepen en Vaartuigen in verschillende bewegingen
-P. le Comte, Amsterdam, F. Kaal, 1831. Olbong, klein folio 32 x 21 cm. (8), 33 pp. en 31 lithografiën (van 50). In halfleer met rugvignet. Onderzijde rug besch. -

verkocht € 200.00
kavel: 312
[Japan] Fransiscus Xaverius
-Antwerpen, Apud Iacobvm Mevrsivm Jacobus Meurs, 1658. [30], 265, [3] pp. 8vo. In perkament. Kopergravure Franciscus Xaverius door Fred. Bouttats. Mooi exemplaar. -
€ 300 - € 500
kavel: 313
Bijbel
-Het nieuwe Testament, alle boeken des nieuwen verbonds onzes heeren Jezus Christus, (..) + Het boek der Psalmen + Evangelische Gezangen + Catechismus. Nederlandsche Bijbel-Compagnie, Johannes Enschede en zonen, 1851-53. 371, 424, 280, 102, (2) pp. -

verkocht € 100.00