234-499 Oude Boeken - Varia en Klassieke literatuur

veiling / 21 oktober 2014
kavel: 314
Liber Amoricum.
-1835-1837, eigenaar onbekend. Met 12 benutte bladen, waaronder enkele in aquarel. 8 x 13 cm. In foudraal.-
€ 50 - € 100
kavel: 315
[Militaria - Manuscript] Nederlandsche Land en Zeemagt in 1830.
-Kleding en Wapenrusting der Vrijwillige Jagerskorpsen enz., Kleding en Wapenrusting der Schutterijen enz., Kleding en Wapenrusting van Zeemagt enz., Kleding en Wapenrusting der Kavallerie enz., Kleding en Wapenrusting der Infanterie enz., -

verkocht € 850.00
kavel: 316
[Tuinarchitectuur] Le Jardinier Fleuriste et Historiographe
-Ou la Culture Universelle des fleurs, arbres, arbustes & arbrisseaux servans a l'embellisement des jardins. Avec la manière de dresser toutes fortes de parterres, berceaux de verdures, bosquets (...) le tout enrichie d'un grand nombre de figures demonstratives, par Louis Liger, [2 delen in een band], Amsterdam, Estienne Roger, 1706.-
€ 250 - € 500
kavel: 317
Traittez des Barometres, Thermometres
-et Notiometres ou Hygrometres, Mr. D*** [=Joachim Dalencé], Amsterdam, Paul Marret, 1707.-
€ 400 - € 800
kavel: 318
[Geneeskunde] Michaelis Bernhardi Valentini. Praxeos Medicinae Infallibilis pars altera
-Chirurgica, Consiliis & Observationibus, Medico-Chrurgorum, nostro seculo felicissimorum, Brunneri, Muralti, Muysii, Rauii, Ruischii, Verduc ac responsis facult. med. illustrata cum Nosocomii Academici Continuatione, Francofurti ad Moenum, Apud Dominicum à Sande, 1715.-

verkocht € 250.00
kavel: 319
Corporis Humani Anatomiae in quo tam veterum, quam recentiorum anatomicorum inventa.
-Methodo nova & intellectu facillima describuntur, ac tabulis aeneis repraesentantur. [2 delen in een band] Philippo Verheyen, ed. sec. ab authore recognita, novis observationibus & inventis pluribusque figuris aucta. Bruxellis, Apud Fratres t'Serstevens, 1710.-
€ 400 - € 600
kavel: 320
[Fruitteelt] Der teutsche Obstgärtner. Neunzehnten Bandes, erstes Stück.
-Erste Abtheilung. Characteristik der Obstsorten. I. Besondere Naturgeschichte der Bäume überhaupt, und der Obstbäume insbesondere. (Weimar, Industrie Comtoir), 1803, 3-311,(5) p., met frontispiece silhouet-portret, 23 handgekleurde en met gom gehoogde gegraveerde fruitplaten (3x uitslaand) en 1 ongekleurde gegraveerde plaat, 19de eeuws halflinnen met goudgeletterde rug.-
€ 200 - € 400
kavel: 321
[Jacques Callot] De droeve Ellendigheden van den Oorloogh.
-Seer aerdigh en konstigh Afgebeeldt door Iaques Callot. Loreijns Edelman, en in druck uijtgegevendoor Gerret van Schagen. Z.pl. (Amsterdam), L. Schenk, z.d. (1730), suite van 18 gegraveerde platen (incl. de titel) met Franse onderschriften, 19de eeuws halfleer met vergulde rug, 11,5 x 22 cm.-
€ 700 - € 1200
kavel: 322
[Manuscript en druk] [Leerstellingen en gedichten] Johann Ernst Philippi.
-Lehrsätze von der erhabensten Oberherrschaft Gottes über alle seine Geschöpfe; und desselben unumschrankten Gebietungs=Rechte, uber alle vernünftige Wesen; nebst Unsuegung Zweyer freymüthigen Gedichte. [D. Philippi] Frankfurth und Leipzig, 1749.-

verkocht € 240.00
kavel: 323
[Erotica] Venus Myrth Boschje
-Eerste dreefje, Te Pafos; bij Kupido, ca. 1800. 8vo. 88 pp. Minnerijen in dichtvorm, enkele enigszins kuis, andere wat meer concreet gebracht. -

verkocht € 160.00